İLKER ELEKTRONİK

İstanbul

İlker Elektronik şirketinin bugünkü temelleri Haluk Aracıkan tarafından 1956 yılında atılmıştır. İlkeli, dürüst anlayışımız bugün gurur duyduğumuz büyük müşteri tabanını yaratmıştır.

30 yılı aşkın süredir, dünya pazarının önemli markaları ile çalışmaktadır. LUMINUS, HI-LED, I-LED, ANYLUX, PROLIGHT, JINBO, NATIONSTAR, LUMINIT ve AEG firmalarının Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır.

Dijital İş Birliği

İlker Elektronik, EFE PC BİLİŞİM’e başvurdu ve ihtiyaçlarını detaylıca paylaştı. EFE PC BİLİŞİM, işletmenin gereksinimlerine uygun olarak özelleştirilmiş bir bakım planı hazırladı. Bu plan, bilgisayarların ve ağ altyapısının düzenli bakımını, güvenlik kontrollerini ve performans optimizasyonunu içeriyordu.

İş birliği başladığında, EFE PC BİLİŞİM ekibi İlker Elektronik Şubelerini ziyaret ederek sistemleri detaylıca inceledi. Bilgisayarlar güncellendi, ağ altyapısı optimize edildi ve güvenlik önlemleri artırıldı. Her aşamada İlker Elektronik şirket yetkilisine detaylı bilgi verildi ve süreçle ilgili şeffaf bir iletişim sürdürüldü.

Neler yaptık

Hangi teknolojileri kullandık

Kaspersky
Reyee
Sözleşme
Yıllık Destek
Bakım ve Onarım
Remote Desk

Ready to reduce your technology cost?

case studies

See More Case Studies

İletişim

Markalarımızla kapsamlı iş birliği yapın.

Sorularınızı memnuniyetle yanıtlarız ve ihtiyaçlarınıza en uygun hizmetlerimizi belirlemenize yardımcı oluruz.

Değerlerimiz
Bundan sonraki adımlar:
1

Uygun bir zaman diliminde bir görüşme planlıyoruz.

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı gerçekleştiriyoruz.

3

Bir teklif gönderiyoruz.

Ücretsiz Teklif İsteyin