Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Biz, EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. olarak, gerçek ve olası müşterilerimizin gizliliğine ve kişisel bilgilerine saygı duyarız, özellikle E-mail adresleri. Biz de spam E-mail alıyoruz! ve bu konuyu çok ciddiye alıyoruz!

Kalite kontrol ve müşterilerimiz için web sitemizi daha da geliştirmek için www.crm.efepc.comadresine gelen tüm ağ trafiği otomatik olarak log ediliyor (kayıta geçiyor).

Biz sizin IP adresinizi ve tarayıcı (browser) türünüzü (Mozilla yada Internet Explorer gibi) log ediyoruz. Ama biz hiçbir şekilde E-mail adresinizi, telefon numaranızı, iletişim adresinizi veya herhangi bir kişisel bilginizi çalmıyoruz ve çalmaya da çalışmıyoruz.

Eğer bizimle E-mail aracılığıyla bağlantı kurduysanız, biz sizin E-mail adresinizi gizli ve saklı tutacağızdır.

Siz bizden bunu istemedikçe, biz sizi herhangi bir E-mail listesine eklemeyeceğiz.

Eğer daha önce E-mail listesine üye olup, daha sonra üyeliğinizi iptal etmek için info@efepc.com adresine Konu: remove başlıklı unsubscribe E-maili göndermeniz yeterli olacaktır.

Tüm hakları saklıdır. Sitede bulunan bilgiler, içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz ve başka bir forma sokulamaz.

EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. hiçbir özel ve tüzel kişiliğe önceden haber vermeden bu internet sitesinde yer alan bütün bilgi, hizmet, ürün ve görsel unsurları değiştirme hakkına sahiptir.

EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. müşteri odaklı hizmet felsefesi ile müşterilerinden aldığı kişisel bilgilerin gizliliği konusunda, müşterilerimizin bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını taahhüt eder.

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. veya bağlı şirketlerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. sitesindeki bağlantılar sizi EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ağının dışına götürebilir. Beyaz Bilgisayar, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Beyaz Bilgisayar, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Beyaz Bilgisayar, EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.’ a bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.’a ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Beyaz Bilgisayar’ın mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.